כל משרד וכל בית אב, בכל גן ילדים ובכל בית ספר ידוע היום כי השתייה הינה אלמנט הכרחי ואפילו אם לצורך העלאת התפוקה בעבודה חשוב ביותר לשתות לפחות שני ליטרים של מים במהלך היום. ישנם מקומות עבודה המציבים מתקן מים במרכז המסדרון של החברה ואילו במקומות אחרים ולא מעטים ממוקם מתקן מים במטבחי החברה כך שניתן יהיה לעשות בו שימוש הן למים חמים והן עבור מים קרים.

בחירה חכמה

בחירה של מתקן מים אינה מהווה עניין של מה בכך. מאחר ומדובר במתקן רגיש במיוחד, הבחירה של מתקן מים חייבת להיות איכותית על מנת שזה יישמר למשך שנים רבות לאחר תאריך רכישתו. מתקן מים איכותי הוא כזה אשר מצויד בתווי תקן אמריקאים מחד וישראליים מאידך – המאפשרים לו לתפקד למשך שנים רבות ומעידים כי הוא עבר את כל בדיקות הבטיחות הרלוונטיות.

לא כל מתקן מים מצדיק את קיומו ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במתקני מים לא איכותיים המתקלקלים כעבור זמן קצר באין מושיע. בין שמדובר בבית הספר של הילדים, בין אם מדובר במקום העבודה ובין אם בבית – התקנת מתקן מים חייבת להיות איכותית והמוצרים חייבים להגיע מבית ייצור איכותי. מתקן מים הינו בין המוצרים עליו רצוי מאד שלא להתפשר.

מתקן מים במקום העבודה

אין ספק שכל מקום עבודה שמכבד את עצמו יציב בפתחי המשרד או במסדרונות מתקן מים. גם כאשר זה מתקלקל, הרכישה של מתקן מים כיום מלוכלכת וקשה הרבה יותר מאתמול, בכך אין ספק. אולם רכישה חד פעמית של מתקן מים איכותי מבטיחה רעננות ותפוקה גבוהה במשרדי החברה למשך זמן רב תודות לעובדים מתפקדים ומרוצים במקום עבודתם, בין השאר בשל האפשרות להתחדש באנרגיות לאורך כל היום.

למגוון מתקני מים לבחירה לחצו כאן